(0 comments)

Denna lista kanske är felaktig, men den är iallafall ett försök att hålla samman de gamla kontakterna. 

Oh, alla felaktigheter är givetvis © 2002-2004 Roland Buresund.

Reservation: Ingen garanti att dessa adresser är korrekta.

Namn E-mail Adress Kommentarer
Anders Åberg anders@shaperexe.se
Arne Kåby arne.kaby@tcm.se
Barbro Frisch barbro.frisch@astrazeneca.com
Bengt Norin bengt_norin@yahoo.com
Birgitta Källving birgitta.kallving@posten.se
Bjarte Fuglenes bjarte.fuglenes@se.ibm.com
Cecilia Lindhe cecilia.linde@home.se
Claes Ankarcrona claes.ankarcrona@posten.se
Eva Ragnå eva.ragna@anymedia.se
Gunilla Molander gunilla.molander@antheia.se
Gunilla Storhagen gunilla@storhagen.nu
Göran Lundholm goran.lundholm@recomp.se
Hans Becker hb@spontesua.se
Håkan Isaksson hakan.isaksson@usa.net
Håkan Mauritzon hakan.mauritzon@digitaldevotion.se
Ingrid Forsman ingrid@projektledning.se Din kontaktperson, om du behöver uppdatera din infomation.
Jan Roman jan.roman@posten.se
Jan Rundqvist jan.rundqvist@dfs.se
Jan Scheja jan.scheja@posten.se
Joakim Engwall joakim.engwall@telia.com
Johan Solberg johan.solberg@boxer.se
Kay Kjellgard kk@mbox301.swipnet.se
Kerstin Wennerström kerstin.wennerstrom@bwkonsult.se
Lars Sjöstrand lars.sjostrand@posten.se
Leif Carlström leif.carlstrom@metagroup.com
Lena Norder lena.norder@branschkansliet.se
Lennart Malmström lennart.malmstrom@posten.se
Magnus Andersson magnus.andersson@omegapoint.se
Magnus Flodin magnus.e.flodin@telia.se
Malou Örner malou.orner@ifl.se
Mary Jensen mary.x.jensen@telia.com
Mats Hagner mats.hagner@feelgood.se
Mats Larsson mats.v.larsson@posten.se
Olof Sandström olof.s@chello.se
Ove Malmerhag Ove.Malmerhag@posten.se
Per-Arne Lundberg per-arne.lundberg@proact.se
Peter Ersin peter.ersin@home.se
Petter Ljunggren petter.ljunggren@posten.se
Roland Buresund roland@buresund.se Om du inte vill vara med på denna sida, så kontakta Roland.
Rolf Carlström r.carlstrom@telia.com OK, Rolf arbetar på Nordea idag, men jag tror att hans privata e-mail adress fortfarande fungerar.
Stefan Floren stefan.floren@sas.se
Stefan Johansson stefan.m.johansson@ericsson.com
Stefan Lindholm stefan.lindholm@posten.se
Thomas Lindqvister thomas_lindqvister@hotmail.com
Tom Jensen tom.jensen@propia.se
Ulrika Johansson ulrika.johansson.bromma@telia.com
Viva Andersson viva.andersson@hammarbysjostad.se

Currently unrated

Comments

There are currently no comments

New Comment

required

required (not published)

optional

required